Mé jméno je Alex Devero.
Jsem designér, developer a podnikatel.

Jsem designér, developer a podnikatel samouk z České Republiky. Technologie, design a podnikání jsou mou celoživotní vášní/posedlostí. Mým životním cílem je použít technologii a změnit svět. Designu, tvorbě webových stránek, vytváření interaktivních zážitků a podnikání se věnuji od svých 11 let. Jsem zběhlý v designu, web developmentu a UI/UX designu.

Co se technologií týče, plně ovládám HTML5, CSS3, SASS, PostCSS, JavaScript (ES6/ES7) a verzovací systém Git. Jsem rovněž zběhlý ve frameworku ReactJS, Bootstrap, Foundation, platformě NodeJS a OOP. Když chci použít nějakou JavaScript knihovnu, mou volbou je jQuery. Při práci na projektech používám automatizační nástroje Gulp a Webpack. V současné době studuji AI a strojového učení.

Jsem oddaný modernímu a čistému designu. Jsem zastáncem struktury, jednoduchosti a čistoty, jak v designu tak v kódu. Krásné je lepší než ošklivé. Jednoduché je lepší než složité. Složité je lepší než komplikované. Věřím, že každý řádek kódu a prvek v designu mám mít svůj účel či funkci. Organizace a konzistence jsou pro mě velmi důležité. Krom práce se rovněž věnuji psaní na mém blogu.

Často kladené dotazy.

Kontaktujte Mě